072-25-75-211
כנרת 7, אשדוד

הלוואה לסטודנטים

הלימודים דורשים מכם הרבה מאוד, שקידה ושינון, הקשבה וריכוז, וכן, גם הרבה מאוד כסף. בשנות הלימודים אתם צריכים הרבה כסף כדי לממן את הלימודים, את הדיור ואת יתר הוצאות המחיה שלכם. אכן, החיים של הסטודנט בישראל לא קלים כלל. כדי לכסות עלויות מחיה משלבים סטודנטים רבים עבודה לצד הלימודים ומשקיעים אנרגיות רבות ומאמצים בלתי נדלים בדרך אל התואר שלהם. אבל למרות המאמצים לא תמיד מצליח הסטודנט לכלכל את עצמו לכסות את כל העלויות שניצבות מולו בדרך הארוכה לקראת סיום הלימודים.

לצדכם לכל אורך הדרך

חברת יש דרך הלוואות היא חברה מקצועית ומובילה בתחום הפיננסים. החברה מכירה את חייו של הסטודנט בישראל ומבינה את הקשיים שלו, והיא מעוניינת להועיל ולהקל עליו במידת האפשר בפן הפיננסי. וזו הסיבה בגינה אנחנו מזמנים אתכם, הסטודנטים, לקבל באמצעות החברה שלנו הלוואה אטרקטיבית ונוחה שתאפשר לכם לנהל את השגרה שלכם בצורה רגועה יותר ולכסות את העלויות שלכם באמצעות הלוואה הולמת.

מהי ההצעה שלנו?

חברת יש דרך מזמינה אתכם הסטודנטים לפנת אל החברה ולהגיש בקשה להלוואה. אנחנו ערוכים לקבל את הפניה שלכם עם צוות מיומן של אנשי פיננסים בכירים שמכירים היטב את התחום ויודעים כיצד לנהל את התהליך הנכון עבורכם לקבלת הלוואה אטרקטיבית ומשתלמת. כדי לספק לכם הלוואה משתלמת ונוחה אנחנו נתור אחר הגוף הפיננסי המתאים שיציע לכם את ההלוואה האטרקטיבית ביותר. הן מבחינת הסכום הנדרש לכם, הן מבחינת עלות הריבית של ההלוואה והן מבחינת אופן ההחזר של ההלוואה.

 
 

התמחות בהלוואות לצעירים

נקודת קושי מיוחדת קיימת במתן אישור הלוואה לסטודנט בגין העובדה שפעמים אין לו יכולת לספק עו"ש המשדר יציבות כלכלית, ולכן הגוף המלווה יחשוש לספק לו את ההלוואה הנדרשת. כמו כן במקרים רבים אין לו אפשרות לספק בטחונות או לשעבד נכס. כדי להתגבר על הקושי הזה החברה שלנו כאן לצדכם, מזמינה אתכם לקבל שירות מקצועי ויעיל ביותר של קבלת הלוואה משתלמת ומתאימה לצרכים שלכם. הידע המקצועי שלנו לצד הקשרים שטווינו עם החברות שפועלות בתחום מקנים לנו יכולות מתקדמות בהשגת הלוואות גם לסטודנטים.
 
072-25-75-211
כנרת 7, אשדוד

יש דרך!

הדרך הנכונה להלוואות עבורך
להלוואה מהירה בתנאים נוחים ומשתלמים
נא מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
play4, play, media control, audio