072-25-75-211
כנרת 7, אשדוד

הלוואה לעסק

עסק צריך הרבה כסף כדי להרוויח כסף.
המשפט הזה עשוי להישמע פרדוקסלי למי שלא מתמצא בתחום, אבל אם אתם מנהלים עסק אתם רואים את המציאות הזו מול העיניים ברמה יומיומית, ועמלים להזין את העסק במספיק כסף כדי לגדול ולהרוויח הרבה יותר.

אתם רוצים למתג את העסק, לפרסם את עצמכם, לשדרג או לעצב מחדש, לייצר או להרחיב את שעות הפתיחה – כל הפעולות הללו עולות הרבה מאוד כסף. על פי התוכניות שלכם המהלך שאתם מובילים עתיד להגדיל את ההכנסות שלכם משמעותית ולמנף את פעילות העסק. אבל בשלב זה אתם תרים אחר מימון לפעילות העסקית שלכם. הלוואה שתאפשר לכם לחזק את הפעילות העסקית שלכם ולהגדיל בשלב הבא את תזרים המזומנים שלכם.

יש דרך – הכתובת שלכם להלוואות עסקיות

חברת יש דרך מציעה לבעלי עסקים הצעה להלוואה בסכום הנדרש ובעלויות נמוכות ככל האפשר. ההלוואות שאנחנו משיגים ללקוחות שלנו מתבססים על הרבה ידע פיננסי שאנשי הצוות שלנו רכשו במהלך השנים. כמו כן ההצעות שלנו משופרות הודות למערכת הקשרים הענפה אותה אנחנו מנהלים מול גופים פיננסיים שונים כמו בנקים, חברות ביטוח וחברות אשראי.

התאמה אולטימטיבית לצרכי הלקוח

המוטו שלנו הוא לגייס לכל לקוח את ההלוואה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורו בנקודת הזמן הנוכחית. וזה אומר שנתור אחר הגוף הפיננסי שיציע לו הלוואה בריבית נמוכה ככל האפשר. כמו כן החזר ההלוואה יוגדר בהתאם ליכולות הנצפות של הלקוח. במידה ואתם משערים כי בעוד תקופת מה תוכלו להחזיר את כל סכום ההלוואה בבת אחת תוכלו לפרוע את ההלוואה בדרך זו, ואילו אם אתם מעדיפים לפרוע את ההלוואה בתשלומים חודשיים נוכל להתאים לכם הלוואה בהחזר חודשי קבוע ומתאם ליכולות שלכם.
 

בואו לחזק את הפעילות העסקית שלכם!

חברת יש דרך עושה הכול כדי לספק לכל לקוח את הסכום הנדרש לו במהירות רבה. גם העסק שלכם יוכל לקבל את הכסף הנדרש במהירות מפתיעה וביעילות מקסימלית, וזאת כדי שתוכלו להתקדם הלאה לשלב הבא של העסק שלכם ולמנף אותו הלאה. הצמיחה שלכם מתחילה ביש דרך!
 
072-25-75-211
כנרת 7, אשדוד

יש דרך!

הדרך הנכונה להלוואות עבורך
להלוואה מהירה בתנאים נוחים ומשתלמים
נא מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
play4, play, media control, audio