072-25-75-211
כנרת 7, אשדוד

הלוואה לרכב

הגיע הזמן לקנות רכב חדש. אבל הכסף? נו. מה עם כסף לרכישה? אכן שאלה סבוכה שעלולה להתקיל אתכם ולמנוע מכם את רכישת הרכב עליו אתם חולמים.

בואו והכירו את חברת יש דרך, החברה המובילה והמקצועית שתקל מעליכם את הדרך לרכישת הרכב החדש שלכם, וזאת באמצעות הלוואה נוחה ומשתלמת שתאפשר לכם לבצע את הרכישה למרות שאין בידכם כעת את סכום הכסף הנדרש עבור הקניה המשמעותית הזו.

מה יש לחברת יש דרך להציע לכם?

ידע מקצועי – הצוות של חברתנו הוא צוות מקצועי ומוסמך של יועצים פיננסיים שמכירים היטב את שוק ההלוואות הישראלי. היות שכך אנחנו יכולים לספק לכל לקוח את המענה האידאלי עבורו.

מערכת קשרים – החברה שלנו פועלת בתחום למעלה מעשור, במהלך שנים אלו יצרנו קשרים עם בנקים, חברות ביטוח וחברות אשראי, ורכשנו לעצמנו שם של חברה אמינה ובעלת ידע מקצועי עשיר. המעמד המקצועי שלנו מול כלל הגופים הפיננסיים הללו מאפשר לנו להשיג ללקוחות שלנו הלוואות משתלמות במיוחד.

שירות אדיב – אנחנו רואים בכל לקוח אדם שעלינו לשרת אותו באדיבות מקסימלית ולעזור לו להשיג את המטרה שלו בנוחות רבה ובמהירות האפשרית. ולכן אנחנו מספקים שירות אדיב ונעים, ומנהלים את התהליך כולו באווירה מכבדת ומתוך רצון להועיל ולענות על הצורך.

ריביות נמוכות – יש דרך הלוואות חותרת להשיג ללקוחות החברה הלוואות משתלמות ביותר. אנחנו  נעמול להשיג לכל לקוח את ההלוואה המתאימה לצרכים שלו בריבית אטרקטיבית ככל האפשר. כי ככל שהריבית נמוכה יותר כך המחיר שאתם משלמים בסופו של דבר על ההלוואה נמוך.

זמינות – החברה שלנו מספקת ללקוחות מענה זמין וליווי לכל אורך הדרך. באמצעות השירות של החברה יכול כל לקוח להיות רגוע בתהליך קבלת האישור להלוואה הרצויה. כי אנשי המקצוע שלנו מלווים אותו ומבצעים עבורו את הפעולות הנדרשות ביעילות רבה.

 

החזר מותאם – לאופן ההחזר יש משמעות רבה באשר להתאמת ההלוואה. כי לכל לקוח יש יכולת החזר שונה ודרך אחרת שמתאימה לו. בעת לקיחת ההלוואה נסייע ללקוח להגדיר את יכולת ההחזר שלו ולהתאים לו הלוואה נכונה שהוא יוכל לעמו בהחזר שלה.

רוצים לרכוש רכב? יש דרך כאן לצדכם, צרו עמנו קשר וגלו כמה פשוט וקל לקבל הלוואה!
 
072-25-75-211
כנרת 7, אשדוד

יש דרך!

הדרך הנכונה להלוואות עבורך
להלוואה מהירה בתנאים נוחים ומשתלמים
נא מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
play4, play, media control, audio