072-25-75-211
כנרת 7, אשדוד

הלוואה לשיפוץ דירה

עומדים לשפץ את הבית?

כל אחד יודע ששיפוץ כרוך בעלויות גבוהות, לרוב גבוהות יותר ממה שאפשר לשער ולהעריך מראש. ולכן לפני שקופצים למים האלו חשוב להתארגן עם הלוואה מתאימה שתספק לכם את הכיסוי להוצאות הרבות שהתהליך הזה טומן בחובו. כי בשיפוץ, כך אומרים, אתם יודעים איפה אתם מתחילים את הדרך, אבל לעולם אינכם יכולים לדעת מראש איפה יסתיים התהליך.

משפצים? יש דרך הלוואות אתכם!

חברת יש דרך הלוואות ניצבת לצדכם, המשפצים, וחותרת להקל עליכם את עניין המימון של השיפוץ. כי אם החלטתם לבצע שיפוץ מסתבר שבאמת הגיע הזמן לכך, וחשוב לכם לחדש את מראה הבית ולהתאים אותו לצרכים הנוכחיים שלכם. ואם אין לכם את מלוא הסכום הנדרש החברה שלנו מציעה לכם הלוואות משתלמות בתנאים נוחים.

נקודת התחלה: פונים אל יש דרך הלוואות

מתחילים בתהליך של שיפוץ? הכסף מתחיל לזרום, לאדריכל ולמהנדס, לקבלן השיפוצים ולספק האריחים, לחברת הדלתות ולמתקינים, מזגנים, רהיטים, וזו רק רשימה חלקית. מנין תשלמו לכל אלו? אם נקודת ההתחלה שלכם מתחילה בחברת יש דרך אתם סוללים לעצמכם את הדרך לשיפוץ מוצלח ונוח. תהליך בו תוכלו לשלם לכל בעלי המלאכה והספקים את התשלום המגיע להם כמסוכם בלי לחץ.

נקודת סיום: בית משופץ והחזר נוח

אם התחלתם את הדרך שלכם בצורה נכונה וניהלתם את השיפוץ בתבונה אתם עתידים למצוא את עצמכם כחלוף מספר חודשים בבית מחודש ומעוצב כלבבכם, ועם הלוואה נוחה שאתם עומדים בהחזר החודשי שלה בכבוד. אחת לחודש אתם משלמים את סכום ההחזר, ובהדרגה סכום ההלוואה הולך ומצטמק, עד שתסיימו לאחר מספר תשלומים מסוים לפרוע את החוב כולו.


 

יש דרך – בואו לקבל הלוואה אטרקטיבית

חברת יש דרך מציעה גם לכם להצטרף למשפצים שעברו דרכנו וחוו תהליך נוח וידידותי ביותר לקבלת המימון עבור השיפוץ שלהם. אתנו גם אתם תוכלו לנהל את התהליך בצורה מושכלת ונינוחה ולקבל לידיכם את הכסף הנדרש לכם במהירות האפשרית. כי אנחנו מתנהלים במקצועיות רבה ובשקיפות מלאה, וחותרים לספק לכל לקוח מענה הולם, מקצועי ומותאם לו אישית!
 
072-25-75-211
כנרת 7, אשדוד

יש דרך!

הדרך הנכונה להלוואות עבורך
להלוואה מהירה בתנאים נוחים ומשתלמים
נא מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
play4, play, media control, audio