072-25-75-211
כנרת 7, אשדוד

הלוואה לשכירים כרטיס אשראי

עבור לקוחות המעוניינים לקבל הלוואה לשכירים כרטיס אשראי הוא אחד הדברים הראשונים שהגוף המלווה מתעניין בו. הדבר דומה גם בכל האמור לקבלת הלוואה לעסקים עם כרטיס אשראי. עם הסיבות לחשיבות המרובה של הכרטיס כאמור ניתן למנות את הקלות היחסית בהשגת מידע על לקוחות שלהם יש כרטיס א/שראי פעיל, לעומת לווים פוטנציאליים נטולי כרטיס, או שהכרטיס שלהם לא פעיל או מושבת מסיבות שונות. בנוסף, עבור הגופים המעניקים הלוואה לשכירים כרטיס אשראי מהווה גם סוג של ביטחון ראשוני לכך שהלווה הוא לקוח פחות או יותר מסודר, שלא תלויים נגדו צווי עיקול למיניהם ואין לו בעיות מיוחדות עם הבנקים. הדבר חשוב מאד, בעיקר בשלבים הראשונים, ובדרך לאישור מהיר של המימון, אם וכאשר הוא נדרש. אילו גופים פיננסיים מעניקים הלוואה לשכירים דרך כרטיס אשראי? מהם התנאים של הלוואה לשכירים עם כרטיס אשראי פעיל? בשורות להלן נשיב לשאלות הללו בהרחבה.

הלוואה לעסקים עם כרטיס אשראי

עם הגופים המעניקים הלוואה לשכירים כרטיס אשראי ניתן למנות בראש וראשונה את הבנקים השונים. למרות השינויים בשוק ההלוואות בישראל בעשורים האחרונים, הבנקים הם עדיין המלווים העיקריים במשק. החידוש העיקרי של השנים האחרונות הוא שבנקים מעניקים הלוואה לעסקים עם כרטיס אשראי, כמו גם הלוואה לשכירים כרטיס אשראי, גם אם הלווים מנהלים את החשבונות שלהם בבנק אחר. הלוואה לשכירים דרך כרטיס אשראי ניתנות להשגה גם באמצעות חברות פיננסיות חוץ בנקאיות, חברות ביטוח, קרנות הפנסיה הגדולות ועוד. הגופים הללו גילו בשנים האחרונות כי הלוואה לשכירים עם כרטיס אשראי מהווה השקעה משתלמת, הרבה יותר מהשקעות במניות, אגרות חוב ומכשירים פיננסיים אחרים.

הלוואות לשכירים דרך כרטיס אשראי

מתן הלוואה לשכירים כרטיס אשראי מתבצעת לאחר בדיקה של הלווים וחקירה מדוקדקת באשר לאופי ההתנהלות שלהם. זאת, בדומה להענקת הלוואה לעסקים עם כרטיס אשראי. בעידן שבו המידע זמין, מהימן וקל מאד להשגה, כל מה שצריך עבור הלוואה לשכירים הינו כרטיס אשראי, המשמש רק אמצעי לקבלת מידע מקיף על הבעלים שלו. התנאים של הלוואה לשכירים דרך כרטיס אשראי הם מותאמים אישית, כמו גם פריסת התשלומים להחזרי ההלוואה.
אם יש לך עניין בקבלת הלוואה לשכירים עם כרטיס אשראי, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחזרו אליך בהקדם. חברת יש דרך מתמחה במתן הלוואות ומימון לשכירים ועצמאיים, בתוך זמן קצר ובתנאים אטרקטיביים מותאמים אישית.

 

מאמרים:

072-25-75-211
כנרת 7, אשדוד

יש דרך!

הדרך הנכונה להלוואות עבורך
להלוואה מהירה בתנאים נוחים ומשתלמים
נא מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
play4, play, media control, audio