072-25-75-211
כנרת 7, אשדוד

הלוואות חוץ בנקאיות


אם בעבר הכתובת לקבלת הלוואה הייתה כמעט תמיד הבנק. המציאות כיום השתנתה וקיימים גופים פיננסיים שונים שמציעים הלוואות בסכומים שונים ובתנאי החזר משתנים. אם אתם זקוקים להלוואה ואתם מחפשים את המימון היעיל והנכון ביותר לכם, אתם מוזמנים להכיר את חברת יש דרך. החברה הפיננסית היעילה והמומלצת שתוכל להשיג גם לכם מימון חוץ בנקאי לצורך מולו אתם עומדים כעת.

מביורוקרטיה מורכבת לפעולה מהירה

אנשים רבים מכירים את הפרוצדורה של קבלת הלוואה כמורכבת וממושכת שכמעט מוציאה להם את הנשמה. לפנות לבנק, לפגוש את הפקיד הנכון, להציג את המסמכים הנדרשים ולמלא טפסים ולחתום... התהליך הזה אינו נעים לאף אחד והוא עשוי להתמשך זמן ארוך מידי. היות שכך יש פעמים בהם יהיה נכון יותר לפנות לחברה חוץ בנקאית שתספק את ההלוואה הרצויה בדרך ידידותית יותר.

היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית

  • היתרון הראשון הוא העובדה שההלוואה החוץ בנקאית לא משפיעה על מסגרת האשראי של הלקוח. מה שאומר שהוא יוכל להמשיך לנהל את ענייניו הפיננסיים כרגיל כמו לא נלקחה הלוואה נוספת.
  • יתרון שני הוא היות התהליך של בקשת הלוואה נוח וקל. במרבית המקרים חברות חוץ בנקאיות מציבות פחות תנאים בעת אישור ההלוואה. כמו כן לרוב אין צורך בערבים – מה שמקל על התהליך ומאפשר ללקוח לקבל את ההלוואה לידיו במהירות רבה יותר.
 

להלוואה חוץ בנקאית גם חסרונות

אמנם הלוואה חוץ בנקאית עשויה לעיתים להיות יקרה יותר מהלוואה בנקאית בגין הריביות הגבוהות יותר שהחברות הללו גובות עבור ההלוואה. חסרון זה עשוי לעלות ללקוח ביוקר ולהוציא אותו עם מחיר גבוה מאוד עבור ההלוואה.
 

אנחנו כאן בשבילכם

אם אתם מתלבטים אל מי לפנות ומה לעשות כדי לקבל הלוואה נוחה ומשתלמת, אתם מוזנים לפנות אל חברת יש דרך. הצוות המקצועי שלנו יסלול לכם את הדרך וימצא את המסלול הנכון שלכם לקבלת ההלוואה המשתלמת והמתאימה לכם. יש לנו חזון והוא להשיג לכל לקוח הלוואה במהירות רבה וזאת בלי להתפשר על עלויות גבוהות או על תנאי החזר לא נוחים. הצטרפו ללקוחות המרוצים שלנו, וקבלו את ההלוואה המשתלמת שלכם!

 
072-25-75-211
כנרת 7, אשדוד

יש דרך!

הדרך הנכונה להלוואות עבורך
להלוואה מהירה בתנאים נוחים ומשתלמים
נא מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:
play4, play, media control, audio